Житель Британії перетворив свою квартиру в Версаль

У розпорядженні британця була звичайна двокімнатна квартира на дев'ятому поверсі блочного будинку, побудованого ще в 60-х роках.

Более 20 лет потратил житель британського графства Гемпшир на то, чтобы создать копию Версальского дворца. При этом бывшая резиденция французских королев поместилась в его городской квартире.

Простора для фантазий 59-летнего Андриана Лимана було не так багато: у розпорядженні британця була звичайна двокімнатна квартира на дев'ятому поверсі блочного будинку, побудованого ще в 60-х роках. Проте протягом 23 років він продумував і втілював в життя свою мрію - перетворити житло в копію Версальського палацу.

За словами Лиману, на роботу, яку йому допомагала виконувати його дружина, пішло не так багато грошей, як того можна було очікувати. Змінам піддалося все, від стін і стель, до меблів, яку чоловік також стилізував під внутрішнє оздоблення палацу. Деякі речі він і зовсім підібрав на смітнику, а потім обробив до невпізнання. У підсумку інтер'єр квартири вийшов гідним самого Людовіка XV, для якого і був побудований знаменитий палац на околиці Парижа.

Найцікавіше в тому, що Ліман (колишній капітан торгового флоту), беручись за "ремонт", не мав жодних професійних навичок. Більше того, він ніколи не був у Версалі. "Вийшло так само, як у Версальському палаці, тільки не в таких великих пропорціях, розповідає Ліман. - Спочатку я й не думав створювати щось подібне. Я просто став вирівнювати стіни, декорувати їх, і тут все почалося. Я вже не міг зупинитися. Іноді навіть шкодував, що все це затіяв. Я не використовував ніяких спеціальних видів дерева - брав все, що потрапляло під руку. Деякі речі я брав у благодійних магазинах, я почав думати, що з ними зробити. Але я величезну увагу приділяв деталям, тому, звичайно, не обійшлося без спеціальних матеріалів, щоб надати потрібний вид".

Версальський палацово-парковий ансамбль - колишня резиденція французьких королів у передмісті Парижа Версалі. Початковий архітектор - Луї Ліво, творець парку - Андре Ленотр. Версальський палацово-парковий ансамбль відрізняється унікальною цілісністю задуму і гармонією між архітектурними формами і переробленим ландшафтом. З кінця XVII століття Версаль був зразком для парадних заміських резиденцій європейських монархів і аристократії. У 1979 році Версальський палац і парк включені до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Читайте також:

Найогидніший будинок світу добудують у 2012 році

Німецьке місто зайняли гноми-нацисти

У Запоріжжі відкрили "міст до тещі та свекрухи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: