Жителі Латвії пропонують Абрамовичу купити їхню країну

Латвійці підписуються під петицією, яка пропонує Абрамовичу купити їхню країну.

Один з жителів Латвії опублікував в Мережі петицію, в якій закликав мільярдера Романа Абрамовича купити його країну. Серед достоїнств потенційного придбання він вказав працьовите і поступливе населення, екологічно чисту територію і місце для парковки яхти бізнесмена.

Автор петиції не називає очікуваної суми, але відзначає, що країна вже веде переговори про продаж себе з Міжнародним валютним фондом за 7,5 мільярдів євро. Очевидно, він має на увазі фінансову допомогу в цьому об'ємі, яку готові надати Латвії Єврокомісія, МВФ, Всесвітній банк, а також Швеція, Данія, Фінляндія і Норвегія. На МВФ з цієї суми доводиться лише 1,8 мільярди євро.

На думку автора петиції, пакет фінансової допомоги буде витрачений на "чергові утопії", а "рівень життя населення впаде нижче за плінтус". О 14 годин за московським часом пропозицію жителя Латвії підтримали близько двохсот користувачів.

Нагадаємо, що раніше жителі Латвії розмістили на сайті petitiononline.com петицію, в якій виступили за окупацію їхньої країни Швецією.

Користувачі Інтернету не вперше торгують країнами. Так, в жовтні британський користувач lovejoyantiquesemporium вирішив пустити з молотка на Інтернет-аукціоні eBay Ісландію. Як стартову ціну лота він вказав всього 99 пенсів. До 10 жовтня вартість країни виросла до 10 мільйонів фунтів стерлінгів.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: