Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жорстока помста. Банда з трьох Пікачу обстріляла гравців Pokemon Go велетенськими покеболами

У Базелі покемони влаштували полювання на своїх кривдників.

У швейцарському Базелі влаштували "помсту покемонів". Троє вдягнених у Пікачу молодих людей роз'їжджали містом на мінівені, вишукували гравців у Pokemon Go та кидали в них велетенські покеболи.

За деякими спритними гравцями довелось побігати, а іноді легку здобич вдавалось звалити у фонтан. При собі покемони мали рогатку. Після нападів банда Пікачу хутко стрибала до машини та їхала за новими жертвами.

Таким відео Базель рекламує свої туристичні принади. На сайті міста створили цілий розділ "досліджуй Базель з Pokemon Go". На цій сторінці можна дізнатись не лише, де водяться покемони, а й у яких закладах є спеціальні пропозиції для прихильників популярної гри. Зазначимо, що у вересні у Швейцарії відбудеться фестиваль покемонів.

Нагадаємо, у Києві створили інтерактивну мапу, де в українській столиці ловити покемонів.

Гра Pokemon Go вийшла 6 липня в США, пізніше доступ до неї з'явився у жителів інших країн. В Японії, де і був створений серіал про покемонів, гра з'явилася тільки 22 липня.

Pokemon Go - це гра для смартфонів на основі технології доповненої реальності. Гра дозволяє ловити покемонів на вулицях міст.

В Україні офіційного релізу гри ще не було, проте в неї все одно можна грати. Ми написали покрокову інструкцію, як встановити Pokemon Go на iOS і Android в Україні.

Відео Як світ божеволіє від іграшки Pokemon GO. Відеоінфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції