Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Жорстока правда": у США вчителька сказала першокласникам, що Санти не існує

Вчителька більше не працює у школі.

В одній зі шкіл американського міста Монтвілл вчителька сказала маленьким школярам, що Санта-Клаус - це вигадка.

Про це пише The Straits Times.

Вчителька розповіла правду не лише про Санту, але й знищила мрії дітей про різдвяних оленів, великодніх кроликів і зубну фею. Також вона сказала першокласникам, що подарунки під ялинку насправді кладуть їхні рідні, а не Санта.

Деякі діти виходили із класу зі сльозами на очах. Батьки ж обурилися вчинком вчительки. Пізніше дирекція школи перепросила перед сім’ями і запевнила, що із вчителькою вже провели бесіду щодо звільнення.

"Як батько чотирьох дітей, я сам прекрасно розумію, наскільки делікатне це питання", - сказав директор школи.

ВідеоУ США звільнили вчительку після розповіді першокласникам, що Санти не існує

Діти шалено засмутилися, дехто навіть заплакав. Як з'ясувалося згодом, вчителька заперечила існування не лише Санти, а й ельфів, зубної феї та навіть Великоднього кролика. Обурені батьки звернулися до директора, той назвав таке вчительське правдорубство неприпустимим. А шкільний інспектор запустила у соцмережі флешмоб з власним фото із Сантою і підписом "Я вірю".

У США звільнили вчительку після розповіді першокласникам, що Санти не існує

Пізніше у закладі з'ясували, що спочатку один зі школярів написав, що Санта - це реальна людина. Вчителька була змушена сказати, що насправді це вигаданий персонаж. Тоді діти почали запитувати про інших істот, і неї не було вибору, окрім як сказати правду.

Вчителька вже не працює у школі, однак невідомо, звільнили її, чи вона покинула це місце роботи сама.

Нагадаємо, Святий Миколай приїхав до львівської резиденції каретою і оселився у казковому будиночку. Там він спілкувався із дітьми, дізнавався про їхні бажання та роздавав солодкі подарунки.

ВідеоУ казковому дерев'яному будиночку в центрі Львова оселився Святий Миколай

У свою львівську резиденцію він приїхав каретою. Чудотворець оселився у казковому дерев'яному будиночку в середмісті й одразу почав приймати відвідувачів. Діти розповідали святому вірші, співали і ділилися своїми мріями. Дехто навіть приніс листи, які написав заздалегідь. 

У казковому дерев'яному будиночку в центрі Львова оселився Святий Миколай

Залиште свій коментар

Вибір редакції