Зі стільців і золотих монет: незвичайні ялинки змайстрували у Мексиці та Німеччині

Німецька ялинка стала найдорожчою у Європі.

У німецькому Мюнхені встановили найдорожчу в Європі новорічну ялинку із золотих монет, а у мексиканському Монтерреї різдвяне деревце майстрували зі стільців.

Фото ялинок показало агентство Reuters.

Для ялинки у Мюнхені зробили спеціальний прозорий каркас у формі піраміди, а у ньому - круглі відділення. У них помістили 2018 золотих монет. Верхівку вишуканого деревця прикрасили зірочкою. Вага ялинки - 63 кг. Така новорічна красуня коштує 2,6 млн доларів і є найдорожчою у Європі.

Інша нестандартна ялинка з’явилася у Монтерреї, що у Мексиці. Для неї підготували високий каркас, на якому закріпили різнокольорові стільчики. Зверху її прикрасили червоною зіркою, яка світиться вночі. Сама конструкція підсвічується зсередини.

Фотогалерея Зі стільців і золотих монет: незвичайні ялинки змайстрували у Мексиці та Німеччині (8 фото)

Нагадаємо, у мармуровій залі британської королівської резиденції уже встановили кілька живих ялинок. Прикрасили їх іграшками у вигляді корон і карет. Працівники Букінгемського палацу декорували і поручні сходів гірляндами з кольорових кульок. 

ВідеоУ британській королівській резиденції встановили живі ялинки

У мармуровій залі британської королівської резиденції уже встановили кілька живих ялинок. Прикрасили їх іграшками у вигляді корон і карет. Працівники Букінгемського палацу декорували і поручні сходів гірляндами з кольорових кульок. 

У британській королівській резиденції встановили живі ялинки

Залиште свій коментар

Вибір редакції