Зірвала джекпот і подала на розлучення: жінку змусили віддати 1,3 млн доларів ексчоловіку

Зірвала джекпот і подала на розлучення: жінку змусили віддати 1,3 млн доларів ексчоловіку

Жінку змусили віддати виграш у лотерею ексчоловіку / Фото: pixabay.com

Вона зізналася, що приховала виграш, але сказала, що це сталося через її незнання закону.

Жінка була змушена віддати свій шалений виграш у лотерею колишньому чоловікові в рамках шлюборозлучного процесу.

Про це пише news.com.au.

Деніз Россі з Каліфорнії подала на розлучення зі своїм чоловіком Томасом через 11 днів після великого виграшу в лотерею США. У шлюбі пара була 25 років.

Вона отримала винагороду в розмірі 1,3 мільйона доларів, перш ніж вирішила зберегти свій приз у таємниці від свого майбутнього колишнього.

Томас дізнався про її виграш через роки після їхнього розлучення 1996 року, коли він отримав лист від компанії, яка виплачувала одноразові виплати за виграші в лотерею, адресований його колишній дружині Деніз. У ньому йшлося, що вони "допомогли сотням переможців лотереї, як-от вона, по всій країні отримати одноразову виплату в розмірі поточної вартості майбутніх щорічних лотерейних платежів".

Томас Россі / Фото: News.com.au

Далі суд почув, як Деніз надіслала оригінал чека на адресу своєї матері. Пояснюючи на той час безпосередню близькість перемоги і розлучення, Деніз заявила, що "багато років хотіла розірвати ці стосунки".

Проте Томас стверджував, що він був "збитий з пантелику", розповідаючи журналу PEOPLE 2004 року: "Вона хотіла, щоб я дуже швидко виїхав з дому. Це не було схоже на неї так поводитися".

Колишній чоловік домігся судової заборони через декілька днів після виявлення листа і подав на Деніз до суду. Як результат, суддя ухвалив, що вона порушила закони про розкриття активів і коштів і діяла з метою шахрайства або злого наміру. 49-річній Деніз було наказано виплатити колишньому чоловікові, якому тоді було 65, 20 щорічних платежів у розмірі 66 800 доларів, що становить вартість її виграшу.

Деніз Россі дає інтерв'ю 2008 року / Фото: News.com.au

Адвокат Деніз, Конноллі Ойлер, сказав, що вона могла б зберегти виграш, якби була чесною. Він сказав: "Я міг би успішно довести, що це була її окрема власність. Або ми могли б посперечатися, і ми прийшли б до деякого врегулювання. Але суддя розлютився і віддав усе йому".

Нагадаємо, сім'я нареченої побила нареченого просто під час весілля через його перуку. Він намагався приховати не лише свою лисину, а й те, що був раніше одружений.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація