Злодій заховав вкрадену бензопилку у своїх штанях

Злодій заховав вкрадену бензопилку у своїх штанях

Ілюстрація

Юнака видала хода, яка привернула увагу працівників магазину. Спершу вони подумали, що молодик інвалід, однак розпізнали обриси бензопилки в штанині.

Житель американського штату Оклахома, під час крадіжки бензопилки, заховав її у своїх штанях.

Юнака видала хода, яка привернула увагу працівників магазину. Співробітники магазину побігли за злодієм, і він був змушений кинути пилку на вулиці.

Втікаючи, зловмисник пірнув у невеликий канал з головою. Але і тут йому не пощастило - незабаром молодика затримала поліція. Як виявилося, він був п'яний, коли викрав бензопилку.

Пізніше співробітники торгової точки зізналися, що спершу вони подумали, що молодик інвалід, однак, придивившись, розпізнали обриси бензопилки, захованої в штанині.

Зловмисником виявився 21-річний Ентоні Блек. Інструмент повернули назад в магазин, а не горе-злодія відвезли в поліцейський відділок, де йому були пред'явлені звинувачення.

Зазначимо, у грудні минулого року в Оклахомі громадськості стало відомо про ще один дивовижний спосіб магазинних крадіжок. Звинувачення були висунуті двом жінкам: 28-річна Айлін Браун і 37-річна Шмеко Томас крали одяг з модних бутиків, "ховаючи його в жирових складках на своїх тілах".

Таким чином вони викрали три пари джинсів, гаманець, шкіряні рукавички і чотири пари дизайнерського взуття.

Читайте також:

Кіт-клептоман на втіху господарів по ночах грабував своїх сусідів (відео)

Олень заліз у будинок і застряг в унітазі

На місце пограбування злодій відправляв себе поштою

Повʼязані теми:

Наступна публікація