Значки зі свастикою і дитячі військові паради: Як росіяни переживають "переможну" істерію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На святковий парад замість ветеранів кличуть Instagram-блогерів.

До Дня перемоги у Росії традиційно готують помпезні святкування та паради. Приготування до 9 Травня там часто перетворюється у свято абсурду.

У П'ятигорську влаштували "парад дошкільних військ". У ньому взяли участь діти дошкільного віку, яких одягли у військову форму. Окрім цього, на параді виступав хор, який заспівав "Катюшу", інші діти читали вірші на військову тематику.

дошкільне військо Росія
pyatigorsk.org
дитячий парад
pyatigorsk.org

У Москві школярі поклали квіти до пам'ятника Тухачевському. Фото з заходу опублікували у соцмережах, додавши хештеги #9мая, #победа і # мыпомним. Юзери у коментарях помітили помилку: Михайло Тухачевський помер 1937 року, за кілька років до початку Другої Світової війни. Тоді пост відредагували і видалили хештеги. Згідно зі спогадами юзерів, подібна акція відбувалася перед Днем Перемоги і в минулих роках.

день перемоги росія
facebook.com/school138

Вечірки до Дня перемоги у Росії ніхто не скасовував. Один з клубів вирішив влаштувати справжнє доросле свято. Вечірка 18+ передбачає шашлик, кальян, лаунж-зони та бонус у вигляді безкоштовного плову на вугіллі. Судячи з афіші, на святі будуть і еротичні танці.

Щоб усі мали святковий вигляд, у російському Нижньому Новгороді напередодні Дня перемоги почали продавати георгіївські стрічки зі свастикою. Сувенір складається зі складеного петлею відрізка стрічки і пластикового значка, на яких зображені червона зірка і свастика.

Скоріше за все, задум полягав у тому, що зірка "розчавила" фашистський символ. До магазину завітав журналіст, щоб закупити стрічки для сюжету, однак за це отримав на горіхи.

"Вибіг господар, виштовхав журналіста з магазину і забрав покупку. Вони почали кричати: "Це не наш товар", - розповів репортер.

В одному з гуртожитків Саратова до Дня перемоги стіни прикрасили фотографіями солдатів. Щоправда, на світлинах були зображені військовослужбовці гітлерівської Німеччини. Також на одному з кадрів зображений огляд німцями підбитого радянського танка Т-34. На танку видно напис німецькою Beschlagnahmt, що в перекладі означає "конфісковано".

Саратов гуртожиток день перемоги
vzsar.ru

Головною подією в Росії до Дня перемоги буде великий парад. На захід навіть запрошують зірок та відомих блогерів РФ. Який вигляд має ексклюзивне запрошення, показала російська Instagram-блогерка і модель Олександра Маркіна. На ньому зображені георгіївські стрічки та серп і молот.

запрошення на парад

Ветеранів же на парад запрошують зрідка. Наприклад, 94-річна Марія Каштанова, яка є ветераном війни, в місцевій адміністрації отримувала відмови. Головна причина - недостатньо квот, повідомляє "Дождь". Тому жінці доводиться дивитися на парад у телевізорі вдома.

Залиште свій коментар

Вибір редакції