Знаменита на весь світ дівчина з хронічною гикавкою стала вбивцею

Знаменита на весь світ дівчина з хронічною гикавкою стала вбивцею

Дженніфер Мі (фото 2007 року) / Фото: Times

За співучасть у вбивстві в США затримана 19-річна дівчина, яка три роки тому прославилася завдяки своїй хронічній гикавці, яка тривала більше місяця.

19-річна американка Дженніфер Мі, яка прославилася на весь світ завдяки хронічній гикавці, що не відпускала її більше місяця, знову опинилася в центрі уваги преси. Цього разу – поставши перед судом за обвинуваченням у вбивстві.

Дженніфер Мі і двоє її спільників - 20-річний Лерон Рейфолд і 22-річний Леймонт Ньютон - заарештовані за звинуваченням в озброєному пограбуванні та вбивстві людини.

За даними правоохоронних органів міста Санкт-Петербург (штат Флорида), Дженіфер Мі заманила жертву в обумовлене заздалегідь місце, де її спочатку пограбували два інших співучасника злочину, а потім вбили трьома пострілами з пістолета .

"Всі затримані визнали свою причетність до злочину, їм ставиться в провину злочин першого ступеня", - розповів представник місцевої поліції.

У 2007 році хронічна гикавка Дженніфер Мі привернула широку увагу громадськості. Дівчина перепробувала безліч засобів лікування, в тому числі і народні, але гикавка не припинялася протягом більше місяця. Дівчина почала гикати 23 січня і перестала це робити тільки з приходом весни. Завдяки своїй незвичайній хвороби Дженніфер взяла участь в шоу Today в Нью-Йорку.

Через свою недугу Дженніфер була змушена кинути школу, і в неї з'явилися проблеми зі сном. Після того як дівчина перестала гикати, про неї знову написали газети, тому що вона втекла з дому.

Читайте також:

У Британії помер чоловік, який двічі вигравав "парі зі смертю"

В Україні живе унікальна "дзеркальна" дитина

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

Найменша людина світу раптово померла у віці 21 року

Знаменита на весь світ дівчина з хронічною гикавкою стала вбивцею

Знаменита на весь світ дівчина з хронічною гикавкою стала вбивцею

Повʼязані теми:

Наступна публікація