Знову "Один вдома". Маколей Калкін повторив культові сцени головної різдвяної стрічки 28 років потому

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знову "Один вдома". Маколей Калкін повторив культові сцени головної різдвяної стрічки 28 років потому

Перезняті кадри стали рекламою для голосового асистента Google.

Американський актор Маколей Калкін, який зіграв головну роль у фільмі "Один вдома", повторно відзняв улюблені сцени глядачів 28 років потому.

Відеозапис опублікували на YouTube.

Калкін вирішив знову знятися у стрічці "Один вдома" вже у віці 38 років. У кадрі з’являються сцени, де Кевін дізнається, що сам удома, приймає душ із пекучим лосьйоном після гоління, стрибає на ліжку батьків та дивиться заборонений для дітей фільм. Також він знову повторює свою спецоперацію із гостями у домі, щоб налякати злодіїв.

Однак цього разу Кевіну влаштувати усе простіше, бо в усьому йому допомагає голосовий асистент Google. Також він залишає собі нагадування і управляє системою "розумний дім". 

Перезняті з фільму "Один вдома" сцени стали рекламою для голосового асистента. За 16 годин ролик переглянули 5,3 млн разів.

Нагадаємо, голлівудська кінокомпанія "20th Century Fox" представила новий "різдвяний" трейлер бойовика "Міцний горішок", який вийшов ще 1988 року, з Брюсом Віллісом у головній ролі. Ролик виконаний у стилі комедії "Один вдома". Таким чином творці вирішили нагадати, що дія картини розгортається саме на Різдво. 

Наступна публікація