"Золоті ворота" відгородять від самовбивць

Влада Каліфорнії, відповідальна за управління мостом "Золоті ворота" в Сан-Франциско, хоче встановити під знаменитою на весь світ конструкцією металеву сітку, яка буде перешкоджати спробам суїциду.

Щорічно з моста у воду з висоти 70 метрів кидаються в середньому близько 20 людей. Втім, останніми роками ця кількість була більша за звичайну. Так, минулого року на мосту "Золоті ворота" звели рахунки з життям 38 людей, а за перші дев'ять з невеликим місяців цього - 19.

Сітка буде встановлена на відстані приблизно шести метрів. Установка металевої сітки обійдеться в 40-50 мільйонів доларів. Підтримка її в порядку щорічно обходитиметься приблизно 100 тисяч.

Поки що не ясно, хто оплачуватиме ці витрати. Згідно одним планам, фінансовий тягар нестимуть платники податків, згідно іншим - фінансувати установку сітки будуть за рахунок плати, що стягується за проїзд по мосту.

Супротивники проекту стверджують, що сітка - це марна трата грошей, які краще було б витратити, наприклад, на психологічну допомогу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: