Зрадливий чоловік підхопив коронавірус, коли потай возив коханку до Італії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його дружина досі не знає про це.

У Британії чоловік повернувся до дружини після нібито відрядження з коронавірусом. Жінка зараз перебуває в самоізоляції, не здогадуючись, де насправді був її коханий.

Про це пише The Sun.

Чоловік зізнався координаторам громадської охорони здоров'я на півночі Англії, що підхопив вірус під час таємної поїздки за кордон – до Італії. Своїй дружині він сказав, що був у відрядженні всередині країни.

Після повернення британець прийшов до лікарні з симптомами коронавірусу, і аналізи показали, що у нього COVID-19. Ім’я своєї коханки він відмовився називати.

"Він думав, що у нього є ідеальне алібі для його інтриги, але він не враховував спалах коронавірусу. Пацієнт зітхнув із полегшенням, що встиг повернутися додому до скасування польотів – це вимагало б деяких пояснень", - розповів спірозмовник видання з галузі охорони здоров’я.

Плейлист 109 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції