Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зубні протези Трампа": в Мережі висміяли промову президента США

За словами ведучого американської передачі, "вони просто почали випадати".

Під час однієї з промов з приводу визнання Єрусалима столицею Ізраїлю і перенесення у місто посольства США президент Дональд Трамп проявив дефекти мовлення, під час яких занадто сильно було чути шиплячі звуки. В Мережі на цьому підґрунті вже з'явився новий тренд під назвою "Зубні протези Трампа".

Найбільшого резонансу інтернет-жарт набув після випуску програми The Daily Show з ведучим Тревором Ноа. В ефірі він жартома припустив, що президент США, ймовірно, носить зубні протези або ж під час промови йому в шию стрельнули дротиком з отрутою, яка паралізує.

"Трамп носить зубні протези. Справа у тому, що вони почали випадати, тому президент не зміг завершити речення. Чи ви бачили колись, щоб Трамп їв яблуко чи грушу? Або взагалі які-небудь фрукти та овочі?" - іронізує Ноа. 

Після цього він зазначив, що протези - це не соромно, однак жартівливо додав, що протези у Дональда Трампа - це все ж сором.

Жарт підхопили користувачі Мережі і продовжили створювати свої варіанти, а також підтримали ідею Трампівських зубних протезів.

"Я не можу стримати сміх. Мені здалося, він сказав "змії" (замість United States - United Snakes - ред.)", - жартує один із користувачів Twitter.

Згодом навіть віджартовувалися, що незабаром Трамп назве інформацію про зубні протези "брехливими новинами", або, як це звичніше звучить з англійської fake news. Адже президент США славиться своїм ставленням до деяких американських ЗМІ, звинувачуючи їх у розповсюдженні фейків.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції