Звідки беруться шульги?

Якщо раніше дітей-шульг у школі примушували писати правою, то тепер цього не роблять.

Досі вчені не можуть дати твердої відповіді на це питання - між тим доведено, що з кожним роком людей, які тримають ручку та ложку у лівій руці стає більше.

Кілька місяців поспіль перша вчителька Степана Францовича перекладала олівець із його лівої руки у праву. Так півстоліття тому він і навчився писати обома руками. Підлітком соромився і писав лише правою і тільки на пенсії спробував писати обома руками одночасно, причому лівою – у дзеркальному відображенні. Навіщо лівш робити правшами вінничанин і досі не розуміє.

Зараз писати обов’язково правою рукою дітей не примушують. Досліджено, що таке перенавчання травмує дитячу психіку. У школярів і так вистачає навантажень, кажуть у вінницькому управлінні освіти.

Особливим пан Степан себе не вважає. Усе життя працював гранувальником алмазів. А от на пенсії захопився політикою. Завжди сумлінно ходив на вибори і впевнено голосував, але цього разу розгубився – не важливо, якою рукою поставити галочку, проблема в іншому: навпроти кого.

Єдине, щодо чого не має сумнівів Степан Францович, на вибори йти треба. Вірить, що лад поступово таки наведуть. Принаймні, глузду не перевчати шульгу українці вже набрались.

ВідеоЗвідки беруться шульги?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: