Звідки все береться?

Багато британців уявлення не мають, що найважливіші інгредієнти таких продуктів як бекон, хліб і пиво - це продукти фермерської діяльності.

В ході дослідження, проведеного на замовленням організації "Зв'язок природи і фермерства" (LEAF) у вигляді опитування 1073 дорослих жителів країни показали, що 22% не знають, що сосиски і бекон виробляються з сільськогосподарської сировини. А 47% не знають, що на фермах вирощуються зернові, головна складова каш, що користуються останнім часом великою популярністю.

Четверо з десяти британців не знають, що продукція сільського господарства використовується у виробництві йогуртів, а кожен четвертий не знає, що основний інгредієнт хліба вирощується на фермі. І - що особливо вражаюче для такої пивної країни - майже половина поняття не має про те, що сировина для їх улюбленого Янтарного напою теж росте на землі.

Люди, зайняті в харчовій індустрії, говорять, що результати опитування їх ніскільки не дивують, а лише підтверджують те, що вони знали і так: що городяни все більше і більше віддаляються від реалій і вірять у те, що продукти ростуть на магазинних полицях.


В неділю організація LEAF при підтримці Національного фермерського союзу проводить День відкритих ферм, в ході якого сподіваються дати британським городянам уявлення про те, чим займаються їх співгромадяни, що живуть „на землі”. По всій країні цього дня ферми будуть відкриті для відвідувачів, які зможуть побачити все на власні очі, поспілкуватися з господарями і спробувати їх продукцію.

За даними опитування, 29% дорослих британців ніколи в своєму житті не були на фермі, при цьому у батьків, що мають дітей, цей показник зростає до 33%, а у віковій категорії від 16 до 24 років і зовсім досягає 42%.

Тим часом, за даними міністерства навколишнього середовища, продовольства і сільського життя Великобританії, сьогодні в Англії налічується 195 тисяч ферм, в Уельсі 37 тисяч і в Шотландії 51 тисяча.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: