Звільнену за пірсинг індуїстку поновили

Звільнену за пірсинг співробітницю британського аеропорту поновили на посаді.

Пірсинг носа (сережка "натх") (Фото: tattoosalon.info)
Натх - невід'ємна частина шлюбної церемонії індуїста, те ж саме, що обручки на християнському весіллі
Співробітницю лондонського аеропорту Хітроу, яку у вересні звільнили через відмову знімати на роботі так званий "натх" (сережку в носі, яку в Індії батько дарує дочці на весілля), поновили на посаді. Про це йдеться на офіційному сайті Індійської ради Великобританії.

"Приємно бачити, що частина трудового законодавства, що стосується прав віруючих, все частіше виконується," - сказав Аніл Бханот, керівник ради, об'єднуючої індійські культурні організації в Сполученому Королівстві.

Мати трьох дітей, 40-річна Амріт Лальї протягом року працювала у службі зі зв'язків із клієнтами в компанії Eurest, яка організовує обіди та доставляє продукти. Проте у вересні менеджер аеропорту зробив їй зауваження, що за корпоративними правилами прикраси на роботі носити не можна. Лальї, у свою чергу, заявила, що крихітна сережка-"гвоздик" - це не прикраса, а знак її прихильності індуїзму, і без нього на роботу вона не вийде. Після цього її звільнили.

"Натх - невід'ємна частина шлюбної церемонії індуїста, те ж саме, що обручки на християнському весіллі. Якщо компанія дозволяє носити обручки, ми не розуміємо, чому Лальї не має права вставляти в ніс натх," - сказав Бханот.

Представник компанії Eurest запевнив, що звільнення Лальї стало результатом "непорозуміння і тому було невиправданим".

За даними Індійської ради, Лальї приступить до роботи вже в неділю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: