Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зворушлива історія: після нищівних пожеж у Каліфорнії собака місяць чекав на хазяйку у зруйнованому будинку

Увесь цей час пес нікого до себе не підпускав.

У Каліфорнії пес на ім’я Медісон майже місяць чекав на своїх господарів, яких евакуювали з міста Парадайс через масштабні лісові пожежі.

Про цю зворушливу історію розповіли в The Washington Post.

Господиня пса Андреа Гейлорд не змогла забрати двох собак – Медісона і Мігеля – з собою, коли екстрено залишала місто. Вона зв'язалася з організацією із захисту тварин і попросила її дізнатися про долю улюбленців.

Madison’s parents were unable to get home to him when the Camp Fire spread. They hoped and prayed he would be OK. When...

Опубліковано K9 Paw Print Rescue Середа, 5 грудня 2018 р.

Обидві собаки, як з'ясувалося, змогли пережити пожежу, яка знищила Парадайс. Мігель знайшовся в одному з притулків в сусідньому місті, а Медісон виявився у Парадайс, де охороняв свій колишній будинок. Зоозахисники приносили собаці їжу і воду, але не могли його забрати – пес нікого до себе не підпускав.

7 грудня господині Медісона нарешті дозволили повернутися в Парадайс, і вірний пес чекав її на місці згорілого будинку.

"Ніколи не здавайтеся!" - написали представники K9 Paw Print Rescue у Facebook, розповідаючи історію Медісона. Запис перепостили понад 13,5 тисячі разів.

Нагадаємо, у Мережі з'явилось відео зворушливої зустрічі кота із хазяйкою після каліфорнійських пожеж. Кіт втік під час найстрашнішої у історії Каліфорнії пожежі, але повернувся до своїх господарів і після довгих днів розлуки котик зміг пригорнутися до своєї господині.

ВідеоУ Китаї собака третій місяць чекає на свою померлу господарку

80 днів тварина сидить під парканом між дорожніми смугами. Не йде з поста ані в спеку, ані в дощ. Лякається лише перехожих, які наближаються, щоб погодувати пса. Волонтери хочуть передати собаку родичам загиблої.

У Китаї собака третій місяць чекає на свою померлу господарку

Залиште свій коментар

Вибір редакції