Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зворушлива записка школярки на пом'ятому автомобілі розчулила користувачів Мережі

Зворушлива записка школярки на пом'ятому автомобілі розчулила користувачів Мережі

Дівчинка вибачилася перед водієм замість винуватця аварії.

Шестикласниця із США стала очевидцем ДТП: шкільний автобус протаранив чужий автомобіль. Дівчинка вирішила написати водієві подряпаної машини записку із даними винуватця.

Про це пише WBTV.

Коли власник Ендрю Сипович підійшов до свого автомобіля, він побачив численні подряпини та пошкодження на ньому. Він здивувався, коли помітив на ній записку із дитячим почерком.

Її залишила школярка, яка бачила, як водій автобуса намагалася здати назад під час паркування, зачепила припаркований автомобіль і одразу поїхала з місця події.

Дівчинка детально описала автобус, зазначивши точний час аварії і номер автобуса. Щоб водієві було легше знайти винуватця, вона спробувала намалювати точний вигляд автобуса. Школярка також попросила вибачення за жінку, яка пошкодила автомобіль Cиповича.

Фото побитої машини та записки Ендрю виклав у Twitter. Пост розчулив користувачів і зібрав більше 250 тис. репостів, близько 1,2 мільйона лайків і багато коментарів, у яких дитину хвалили за винахідливість.

Пізніше Сипович написав, що знайшов дівчинку і тепер має намір щедро віддячити їй за допомогу.

Нагадаємо, хворий на рак вчитель історії Роберт Гудман із США після числених операцій і хіміотерапій Роберт вичерпав усі оплачувані дні з відпустки, але на лікування ще потрібен був час. Колеги подарували йому свої відпустки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції