У Донецьку повертають молодість

Вчений з Донецька, професор Олександр Селезньов, створив унікальний центр омолодження Будинок молодості.

У Донецьку повертають молодість
Керівник центра та автор методики повідомив, що старіння організму не є неодмінним атрибутом віку. (Фото: art-med.ru)
Вчений з Донецька, професор Олександр Селезньов, створив унікальний центр омолодження Будинок молодості, де усього за місяць за допомогою стовбурових клітин можна повернути організму молодість.

Керівник центра та автор методики повідомив, що старіння організму не є неодмінним атрибутом віку, а повернути молодість можна менше, ніж за місяць. Адже ключ до керування біологічним віком організму, на думку професора, полягає у впливі на стовбурові клітини.

"Стовбурові клітини є в організмі кожної людини, просто з роками спадає їхня активність і зменшується кількість. Клітини просто потрібно активувати та змусити розмножуватися. Я, як лікар, терпіти не можу слово диво. Але це відбувається", - заявляє Олександр Селезньов.

За словами вченого, він хотів омолодити не окремі органи, а цілий організм. І йому це вдалося - за три тижні він може перетворити стару людину на молоду. Він зміг не тільки справитися із поставленим завданням, але і підтвердити ефективність методу за допомогою ретельного обстеження добровольців.

"Я був і залишаюся вченим, для якого документальне багаторазове підтвердження результату - єдиний доказ успіху. Теорій багато, але тільки практика дає чесну відповідь", - вважає Селезньов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: