Учені зрозуміли, чому діти гіперактивні

Причиною дитячої гіперактивності виявилося вживання в їжу суміші штучних фарбників і бензоату натрію, що найчастіше зустрічається в солодких газованих напоях.

Учені виявили, що діти, які споживають штучні харчові фарбники та бензоат натрію, який є типовим консервантом у більшості газованих напоїв, часто страждають гіперактивністю.

У проведеному ними дослідженні брали участь 153 трирічних і 144 восьмирічних дитини (при цьому, у жодного з дітей до дослідження не спостерігалося проблем із поведінкою та яких-небудь реакції на певну їжу).

Батьків, у свою чергу, попросили протягом 6 тижнів не давати дітям ті харчові добавки, які брали участь у тестуванні. Потім щодня дитині пропонували випити напій, який містив або натуральний сік, або ж сік, у який була додана одна з двох сумішей фарбників і бензоату натрію.

Результати показали, що в деяких випадках, коли діти одержували суміш того або іншого фарбника і бензоату, їхня поведінка змінювалася до невпізнання, а саме: збільшувалася рухливість, знижувалися увага та зосередженість, а також виявлялися інші симптоми гіперактивності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: