Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" буде дистрибувати адаптований американський канал Spike

Spike − телеканал для глядачів, які цінують якісні та сучасні серіали, фільми і шоу.

Група "1+1 медіа" виступить дистриб’ютором ексклюзивних прав компанії Viacom на трансляцію американського телеканалу Spike, адаптована версія якого вже від 1 вересня буде доступною до перегляду українцями. Вихід Spike на ТБ-ринок України здійснюється у рамках реалізації глобальної політики Viacom щодо поширення каналу  та зміцнення стратегічного партнерства з "1+1 медіа".

"Ще до початку мовлення в Україні Spike викликав неабиякий інтерес зі сторони провайдерів, тому, перед стартом комерційної реалізації, ми надамо нашим партнерам можливість тестового мовлення каналу, аби глядач зміг оцінити якісний преміум-контент, який в Україні до цього часу був присутній лише на піратських онлайн-ресурсах", − коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення "1+1 медіа".

Сітка мовлення каналу для України програмуватиметься в Європі, тому, залежно від схожості вподобань аудиторій, міститиме подібність до відеодоріжок інших країн. Концепція її наповнення формуватиметься із врахуванням вимог глядачів та складатиметься з продуктів власного виробництва каналу Spike, студії Paramount, а також з американських і ситуативно західно-європейських ТБ-серіалів інших студій. Зокрема, глядач зможе дивитись такі преміальні та культові хіти, як "Форс-мажори", "Фарго", "Шерлок", "Гострі козирки", "Королівство", "Майстер тату" та багато іншого.

Оригінальна мова  трансляції – англійська. На момент запуску каналу в дистрибуційні пакети провайдерів 30% контенту будуть доступні українською. Надалі відсоток адаптованого контенту вітчизняною мовою буде зростати, адже частина доходу від дистрибуції вкладатиметься в локалізацію ТБ-каналу. Також відеобібліотека повністю доступна російською мовою.

Spike

Spike − телеканал для глядачів, які цінують якісні та сучасні серіали, фільми і шоу. Відеобібліотека нараховує понад 1200 годин преміального контенту в жанрах екшн, трилер і детектив. Канал розрахований на аудиторію, якій цікаві суперечливі і харизматичні персонажі. Сигнал закодовано системою умовного доступу Verimatrix і транслюється через супутник Astra A4 на транспондері "1+1 медіа".

Залиште свій коментар

Вибір редакції