Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" направила звернення голові фракції БПП з вимогою виключення Олега Барни з фракції

Також у листі озвучені ще деякі запитання до глави фракції.

Сьогодні, 5 жовтня 2018 року, журналіст телеканалу 1+1 Ігор Колтунов зареєстрував у парламентській канцелярії листа-звернення до голови фракції БПП Артура Герасимова стосовно ганебної поведінки члена фракції Олега Барни. У листі представники медіагрупи вимагають від пропрезидентської фракції публічного засудження та догани нардепу Барні і логічним вирішенням цієї ситуації вважають його виключення з лав фракції.

Лист від "1+1 медіа" про виключення Олега Барни з фракції

Також у листі озвучені запитання до глави фракції. Основне – чи є плани щодо націоналізації "Буковелю" та "1+1 медіа", озвучені Олегом Барною, консолідованою позицією фракції "Блок Петра Порошенка" та, власне, засновника блоку "Солідарність" – Петра Порошенка. По-друге, чи підтримує фракція плани щодо націоналізації "1+1 медіа" та необхідності журналістам працювати на владу, зважаючи на фразу Барни "пам'ятайте про своє майбутнє, на кого будете працювати". І, нарешті, чи поділяє фракція можливість використання нецензурної лексики своїми представниками, адже йдеться про депутатську етику загалом, і згідно зі ст. 8 Закону України "Про статус народного депутата України" "У своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу".

"Важко собі уявити, щоб народний обранець і представник президентської фракції у Франції, Польщі чи Португалії дозволив би собі таку поведінку, до того ж неодноразово. До цієї ситуації вже прикуті очі громадськості, виборців, дипломатичної спільноти, лідерів думок і медіасфери. Ми всі, підписанти цього звернення, не дозволимо жодним політичним пристосуванцям з депутатськими значками ганьбити обличчя вищого законодавчого органу української держави", - підкреслюється у листі.

Лист підписали генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко, директор департаменту новин Сергій Попов, керівник департаменту журналістських проектів Максим Шиленко, керівник творчої групи інформаційно-розслідувальних програм департаменту журналістських проектів Максим Cухенко, керівник творчої групи  раціонально-публіцистичних програм Олександр Дубінський, журналіст Ігор Колтунов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції