Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 Медіа" обурений бажанням Нацбанку отримати доступ до рахунків своїх співробітників

"1+1 Медіа" обурений бажанням Нацбанку отримати доступ до рахунків своїх співробітників

У нашому розпорядженні опинився запит НБУ, адресований в. о. Голови правління ПриватБанку.

Сьогодні, 8 лютого, в нашому розпорядженні опинився запит Національного банку України, адресований в. о. Голови правління ПриватБанку з проханням про розкриття інформації про рух по банківських рахунках топ-менеджерів, журналістів та ведучих "1+1 Media", а також незалежного продакшену, який виробляє частину контенту для нашої медіагрупи.

Ми розглядаємо цей запит як прямий тиск і спроби політичного переслідування напередодні виборів.

НБУ вимога
ТСН.ua

НБУ вимога2
ТСН.ua

Ми вкрай стурбовані цим документом і бажанням Нацбанку отримати доступ до банківської таємниці декількох десятків співробітників "1+1 Media". Більше того, у нас є низка запитань:

1. Відколи банківська таємниця перестала стосуватися співробітників нашої медіа-групи?

2. Якщо ця інформація, як останнім часом прийнято у НБУ, стосується розслідувань щодо ПриватБанка, чи відправлені відповідні запити за низкою інших компаній і клієнтів банку?

3. Чи закінчена вже робота щодо е-декларування всіх українських чиновників, щоб у держорганізацій був час займатися фінансовими операціями журналістів, ведучих і менеджерів медіа-організацій?

4. Хто є ініціатором запиту та чи можна вважати це наступним кроком після спроби не видати каналу ліцензію минулого року, спроби оголосити в держзраді провідного каналу цього року, а також загрози виселення телецентру з офісу на Кирилівській?

Сподіваємося отримати відповіді найближчим часом, офіційні запити надіслані у відповідні організації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції