Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" починає продавати рішення для захисту авторських прав в інтернеті

Група "1+1 медіа" оголосила про запуск нового комерційного продукту SUDUM – технологічно-правової системи для захисту авторських прав в інтернеті, яка допомагає блокувати нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, популярних соціальних мережах та відеохостингах.

SUDUM в автоматичному режимі 24/7 проводить пошук нелегальних копій відео в інтернеті. Після виявлення піратських версій контенту, програма самостійно розсилає скаргу веб-сайту, хостинг-провайдеру або адміністрації соціальної мережі, в залежності від майданчика, де був розміщений контент. Роботу системи контролюють фахівці "1+1 медіа" для того, щоб уникнути випадкового блокування легального контенту.

SUDUM

SUDUM був розроблений департаментом "1+1 Digital" для захисту власного контенту медіахолдингу від піратів. Після першого року роботи системи "1+1 медіа" вдалося досягти 94% ефективності зачистки нелегального відео в інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток від збільшеного трафіку на онлайн-ресурсах групи виріс на 40%. 

"Інтернет-піратство – суттєва проблема для правовласників, та одна із головних причин, із-за якої вони недоотримують прибуток. Сьогодні виробники контенту об’єднуються для вирішення цієї проблеми. Для нас важливо бути компанією, що не тільки бореться з піратами, а й пропонує ринку свої рішення для боротьби з ними. Ми маємо багатий досвід захисту власного контенту і готові його масштабувати на бізнеси інших правовласників", – відзначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напряму "1+1 медіа".

Сьогодні SUDUM здатний забезпечити захист інтересів правовласників в рунеті та уанеті, а першими клієнтами "1+1 медіа" стали Kinomania, KinoLife Distribution, Must See Movie та Ukrainian Film Distribution.

В плани з розвитку SUDUM входить розширення типів контенту, які може захищати система: аудіофайли, тексти, графічні зображення. Крім того, в разі успіху на українському ринку "1+1 медіа" планує запропонувати своє рішення закордонним правовласникам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції