Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" запустила  ретрансляцію чотирьох телеканалів на VOD-платформі 1+1 video

Група компаній "1+1 медіа" запустила ретрансляцію в Інтернеті прямих ефірів популярних українських телеканалів "Громадське ТБ", ZIK, "8 канал" та "24 канал".

Онлайн-мовлення відбуватиметься на платформі 1+1 video через власний відеоплеєр медіахолдингу.

Зазначені телеканали не стали першими мовниками, ефіри яких "1+1 медіа" показує в Мережі. Раніше медіагрупа запустила ретрансляцію телеканалу "UA: Перший". Експеримент виявився вдалим та отримав позитивні відгуки від глядачів проектів "1+1 медіа" в Інтернеті. Тепер медіахолдинг має намір розширити пропозицію українського Live-контенту в Мережі.

"Ми бачимо попит на лінійне мовлення в Інтернеті, тому відкриті для співпраці з українськими телеканалами, що виробляють якісний продукт. Наша мета – створити додаткову цінність сервісу 1+1 video як зручного ресурсу для перегляду професійного телевізійного контенту в Інтернеті", – зазначає Анна Ткаченко, директор-діджитал напрямку "1+1 медіа".

Поки що можливість перегляду онлайн-трансляцій буде обмеженою за часом. До кінця 2018 року медіагрупа планує ввести платну підписку і розширити доступ до контенту телеканалів в Інтернеті у форматі 24/7.

Сьогодні відеобібліотека платформи 1+1 video нараховує понад 17 тис. годин контенту. Крім того, VOD-сервіс медіагрупи транслює ефіри 7 власних телеканалів: 1+1 International, "1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПлюсПлюс", "Бігуді", "УНІАН ТБ", а також 5 партнерів-мовників, зокрема: ZIK, "UA: Перший", "Громадське ТБ", "24 канал" та "8 канал".

Вибір редакції