Заява 1+1 медіа щодо слів голови парламентської фракції партії БПП Артура Герасимова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку медіагрупи, така реакція кандидата у президенти у розпал виборчої кампанії ще раз свідчить про слабку та необґрунтовану позицію діючої влади.

У відповідь на намір президента Петра Порошенка подати до суду на телеканал "1+1", який озвучив у своїй заяві голова парламентської фракції партії "БПП" Артур Герасимов, група 1+1 медіа заявляє, що кожен факт, який був наведений у журналістському розслідуванні, підкріплений доказовою базою та свідками. В останній тиждень першого раунду президентських виборів така гучна заява більше схожа на елемент передвиборчої промо-кампанії, ніж на реальне спростування у суді начебто неправдивої інформації, озвученої в ефірі 1+1.

На думку медіагрупи, така реакція кандидата у президенти у розпал виборчої кампанії ще раз свідчить про слабку та необґрунтовану позицію діючої влади. Розповсюдження такого роду заяв, які не мають конкретики та фактажу, із безґрунтовними звинуваченнями на адресу 1+1, свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації і свободу слова та є неприпустимими з боку діючого президента. У цей час ЗМІ, які пов’язують з Петром Порошенком, вже давно не гребують порушенням журналістських норм, а мова фактів трансформувалася у відверту пропаганду.

Юристи та радники президента мали б знати, що шлях між наміром і, власне, позовом до суду вимагає часу та реальних контраргументів. Водночас, ще раз підкреслюємо, що група 1+1 медіа готова відстоювати свою правоту в судовому порядку мовою фактів і доказів. І в той час, поки армія ботів розганяє дезінформацію у соціальних мережах, ми продовжимо висвітлювати та доносити всю важливу та достовірну інформацію до своїх телеглядачів.

Зокрема, телеканал намагався отримати коментар в Адміністрації Президента щодо наведених фактів, втім відповідь на численні звернення не була надана. Ми досі очікуємо відповіді на ці питання, а також на коментар щодо факту торгівлі з Росією заводу "Ленінська кузня", який донедавна належав Петру Порошенко, оприлюднений у розслідуванні "ТСН. Тиждень".

Залиште свій коментар

Вибір редакції