1+1 Media та FILM.UA проведуть спільний кінофестиваль "ДЕ КІНО"

Олександр Ткаченко та Сергій Созановський заявили про проведення нинішньої осені спільного фестивалю аматорського короткометражного кіно.

Олександр Ткаченко та Сергій Созановський
Телекритика
Сергій Созановський та Олександр Ткаченко
Сьогодні гендиректор 1+1 Media Олександр Ткаченко і співзасновник компанії FILM.UA Сергій Созановський заявили про проведення нинішньої осені спільного фестивалю аматорського короткометражного кіно "Де кіно".

Фестиваль відбудеться 23-24 вересня. З локацією організатори поки не визначилися, але вона буде обрана з урахуванням максимальної зручності. Призовий фонд складе 50 тисяч гривень.

"Цей фестиваль покликаний розворушити людей і показати глядачеві, що молоді таланти в Україні існують. Ми сподіваємося, що "Де кіно" стане традиційним і з часом переросте у щось більше", - повідомив Олександр Ткаченко.

"Світ змінився. Він став ближче. Величезна кількість гаджетів у всіх дозволяє творити дива. Нещодавно до мене підійшла донька і сказала, що створила в YouTube канал, куди завантажила 6 роликів. Один фільм мене здивував. Вона примудрилася знайти монтажну програму для IoS і поєднала її з MSQRD. Я такого не зроблю, а вони вже можуть. Молодому поколінню потрібно показати, що знімати кіно просто: не треба боятися, а треба спробувати. А ми спільними зусиллями допоможемо подолати страх", - сказав Сергій Созановський.

Роботи на конкурс приймаються з 10 травня до 17 липня. Будь-хто охочий може поборотися за головний приз у чотирьох номінаціях: фільм на мобільний телефон; трейлер до серіалу; вебізод і ремейк на відомий фільм. Хронометраж робіт - 7 хвилин.

"Не тільки в Європі, але і за океаном відбуваються дивовижні речі. На останньому каннському телеринку одна французька компанія оголосила, що запускає платформу з великим пакетом серіалів виключно для телефонів і гаджетів, - повідомив Сергій Созановський. - Ними вже анонсовано 60 серіалів, кожен з яких коштує мільйон євро. Керівники проекту сказали, що до 50% контенту для цієї платформи буде зніматися на нефранцузьких територіях - в Україні, Росії, Польщі і т. д. Тому участь у нашому проекті - перша сходинка, щоб перейти на наступний рівень".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: