"1+1 медіа" відповіла на заяву БПП щодо журналістських стандартів на каналі

Дата публікації
"1+1 медіа" відповіла на заяву БПП щодо журналістських стандартів на каналі

Діалог щодо запрошення Петра Порошенка в ефір програми між його командою та редакцією програми триває кілька тижнів.

Телеканал "1+1" вітатиме участь президента України у своєму ефірі, але з прикрістю констатує спроби Петра Порошенка та партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" вплинути на редакційну політику каналу, йдеться у заяві "1+1 медіа".

Наводимо повний текст заяви:

"На сьогоднішній ефір суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" від 28 лютого ми запрошуємо виключно кандидатів у президенти України, а також експертів у заявленій темі. Діалог щодо запрошення Петра Порошенка в ефір програми між його командою та редакцією програми триває вже кілька тижнів. Утім, нещодавно ми отримали від його партії пропозицію покликати замість чинного президента в ефір голову фракції "БПП" Артура Герасимова - нібито президент особисто дав йому доручення представляти в ефірі каналу "1+1" свою позицію.

Ми вражені тим, що президента має хтось представляти. Ще раз наголошуємо, на ефір "Право на владу" запрошені саме кандидати у президенти. Якщо Петро Порошенко вважає, що і на виборах 31 березня замість нього має брати участь саме Артур Герасимов, просимо нас про це повідомити. У такому разі будемо раді бачити його у студії ток-шоу.

Справляють прикре враження спроби президента та його партії вплинути на редакційну політику каналу. Нам би не хотілося розцінювати як одну із них сьогоднішній "мітинг" біля головного офісу "1+1 медіа" з проплаченими учасниками, "замовником" якого активісти назвали чинного президента Петра Порошенка".

Нагадаємо, фракція "Блоку Петра Порошенка" розповсюдив заяву з вимогою допустити народного депутата Артура Герасимова до участі в ефірі ток-шоу "Право на владу" або "офіційно визнати цензуру на 1+1 та відмову від "незручного" для гостей студії спікера".

Наступна публікація