1+1 медіа звертає увагу на сумнівний підхід до роботи компанії "Президент фільм Україна" Пресреліз

Дата публікації
Перегляди
1473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
1+1 медіа звертає увагу на сумнівний підхід до роботи компанії "Президент фільм Україна"

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Спроби недоцільного використання державного фінансування є недобросовісними щодо інших учасників ринку.

Наприкінці 2015 року 1+1 медіа отримала повідомлення від компанії "Президент фільм Україна" про намір використовувати відзняті фрагменти телевізійного серіалу "Гвардія" для створення повнометражного фільму. Компанія також зазначила, що планує отримати державне фінансування для створення такого продукту. Можливість використовувати повноцінне фінансування виключно для перемонтажу 4-серійного серіалу в повнометражний фільм, компанія позначила як "умови, які розширюють і покращують бізнес-можливості сторін (...), і повинні вітатися розсудливими партнерами".

1+1 медіа вважає, що подібні спроби недоцільного використання і без того скромного державного фінансування, є недобросовісними по відношенню до інших учасників ринку.

"Останні два роки ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб розвивати локальний ринок серіального виробництва. Серіал "Гвардія", який транслював канал 2+2, в тому числі, став результатом таких зусиль. Ми також тривалий час публічно підтримуємо необхідність відкритого та прозорого державного фінансування фільмів через Держкіно. Тому, у випадку, коли використання державних грошей нам здається більш ніж сумнівним, адже 100% матеріалу вже відзнято і не вимагає додаткових ресурсів, ми прийняли рішення відкрито повідомити ринку про існуючу ситуацію", - прокоментував Гліб Корнілов, генеральний продюсер телеканалу 2+2.

"Важливо, щоб всі учасники працювали над розвитком індустрії, а не просто намагалися "відірвати" шматок державних грошей собі в кишеню, як це було прийнято раніше", - зазначив генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1473
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація