"1+1" відповів Міноборони: сюжет про повій в погонах не був фальшивкою

"1+1" відповів Міноборони: сюжет про повій в погонах не був фальшивкою

Ілюстрація

Напередодні Міноборони назвало інформацію журналістів про проституцію в армії "бульбашкою і дешевою сенсацією".

"Факти, показані в сюжеті журналістів програми "Гроші"- про те, як в деяких військових частинах України солдат "здають" в оренду всім бажаючим для надання сексуальних послуг - не були ні придумані, ні зрежисовані". Про це заявляє телеканал "1+1" у відповідь на заяву Міноборони.

Як відомо, напередодні Міноборони назвало інформацію журналістів про проституцію в армії "бульбашкою і дешевою сенсацією".

Також було заявлено, що військові прокуратури Київського і Дарницького гарнізонів відмовили в порушенні кримінальних справ у зв'язку з відсутністю складу та подій злочину за результатами перевірки фактів, викладених у сюжеті.

"Робота журналістів - привертати увагу громадськості до фактів, а судити винних і порушувати кримінальні справи завдання інших відомств. Все, що було показано в програмі "Гроші", відбулося насправді, а чому прокуратура прийняла рішення не порушувати кримінальну справу за цими фактами - не нам судити", - йдеться у повідомленні телеканалу.

"1+1" зазначає, що журналісти "Грошей" донесли до громадськості факти. "Сподіваємося, це допоможе надалі уникнути подібних інцидентів", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, журналісти програми "Гроші", що виходить на каналі "1+1", нещодавно дізналися, що в Україні процвітає солдатська проституція: за 500 гривень за наказом командира військової частини солдат виконуватиме будь-які забаганки клієнта.

Міноборони відразу заявило про брехливість цього сюжету.

Читайте також:

Міноборони назвало проституцію в армії бульбашкою і дешевою сенсацією

Міноборони відхрещується від проституції в армії

В українській армії процвітає солдатська проституція

Повʼязані теми:

Наступна публікація