1 березня київське метро може зупинитися

Якщо протягом трьох днів "Київський метрополітен" не погасить борги за електроенергію, її йому відключать.

"Київенерго" не виключає обмеження з 1 березня електропостачання до рівня екологічної броні комунального підприємства "Київський метрополітен" у разі непогашення заборгованості за лютий.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив журналістам голова правління "Київенерго" Едуард Соколовський.

За його словами, метро в лютому не здійснювало платежів за надану електроенергію.

Соколовський повідомив, що проблема розрахунків метрополітену обумовлена тим, що підприємству в лютому не була перерахована компенсація за перевезення пільгових категорій пасажирів у рамках механізму дотаційних сертифікатів.

У той же час голова правління ”Київенерго” висловив сподівання, що протягом трьох днів, які залишилися до кінця місяця, метрополітен забезпечить проплату, і енергокомпанії не доведеться застосовувати обмеження.

"Є розуміння з боку керівництва метрополітену. Я сподіваюся, що проблема вирішиться. Але якщо платежів не буде, нам нічого іншого не залишиться", - сказав Соколовський, уточнивши, що йдеться про заборгованість в розмірі близько 5,5 млн. грн.

Відповідаючи на запитання, чи розуміє компанія відповідальність такого кроку і чи вистачить у її керівництва волі на застосування вказаних заходів, Соколовський сказав: "У мене волі вистачить, більше того, у мене вистачить стовідсоткових законних підстав. Відповідальність за це лежатиме, в першу чергу, на керівництві тієї організації, яка здійснює управління даним підприємством. Відповідальність у тому числі й перед правоохоронними органами".

Як повідомлялося, 19 лютого Київрада прийняла до розгляду проект бюджету Києва на 2009 рік. Затвердити головний кошторис столиці на поточний рік передбачається 26 лютого.

Фракція БЮТ в Київраді заявляє, що в проекті бюджету Києва на 2009 рік не передбачені кошти для компенсації втрат комунальних підприємств "Київський метрополітен" і "Київпастранс" за перевезення пільгових категорій громадян.

За інформацією БЮТ, відповідно до звернення "Київського метрополітену" на компенсацію з міського бюджету за пільговий проїзд на 2009 рік малозахищених верств населення потрібно майже 44 млн. грн., близько 27 млн. грн. - на студентів, 4,15 млн. - на школярів, близько 10,5 млн. грн. - на міліціонерів, майже 6 млн. – на листонош "Укрпошти" і тому подібне. Отже, загальна сума необхідних компенсацій метрополітену становить 88,2 млн. грн.

Читайте також:

Київське метро ходитиме рідше

На всіх станціях київського метро встановили відеокамери

У Києві вводять плату за стоянку таксі

Відео1 березня київське метро може зупинитися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: