Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
1 вересня: в Україні розпочався новий навчальний рік

Цього року за шкільні парти вперше сядуть 416 тисяч першокласників, а загалом навчатися підуть 4 млн 200 тисяч дітей.

1 вересня в Україні відзначається День знань – початок нового навчального року. Цього року в цей день за шкільні парти сядуть 4 мільйони 200 тисяч учнів, з них 416 тисяч першокласників - для їхніх батьків цей день вперше став вихідним.

Водночас, за даними нового соціального дослідження Інституту ім. Горшеніна, третина опитаних українців вважають, що якість освіти за останній рік погіршилася.

Майже 54% батьків скаржаться, що найчастіше їм доводиться зустрічатися з проблемою постійних зборів грошей на ремонт школи та подарунки вчителям. Ще 40% - незадоволені необхідністю купувати дорогі підручники та навчальні матеріали.

На День знань президент Віктор Янукович візьме участь в урочистостях з нагоди свята у Київській інженерній гімназії.

Прем'єр-міністр Микола Азаров планує виступити в одному з університетів Києва з лекцією про сьогочасну економічну ситуацію та перспективи її розвитку в Україні.

Міністр освіти Дмитро Табачник вранці 1 вересня презентує спільний проект російських і українських учених "Віртуальна школа" в київській середній школі № 25 (це одна з найвідоміших шкіл з російською мовою навчання).

"Віртуальна школа" - це мобільний комп'ютерний клас, який об'єднав в єдину мережу ноутбуки учнів і комп'ютер вчителя. Для цього в класах будуть встановлені спеціальні електронні дошки, на які можна виводити графіки і схеми прямо з комп'ютера, а креслити і писати - за допомогою електронного пера.

Читайте також:

Ляшка вигнали зі школи і побили за хліб, а Томенка вчителька "рятувала" від уколів

1 вересня в Україні мітингуватимуть проти реформ Табачника

Оприлюднено список українських вишів, до яких не подано жодної заяви

Майже 20% українських студентів готові заробляти гроші проституцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції