Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
10 фіналістів премії на звання найкращого вчителя України провели уроки в дитячій лікарні

Найкращого українського вчителя назвуть 7 жовтня на офіційній церемонії нагородження.

Десятка найкращих українських учителів-фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine відвідали Львівський ОХМАТДИТ. Тут, просто в лікарні, вже багато років працює школа. Уроки - між процедурами та лікуванням. Як достукатися до дитини, яка щойно з-під крапельниці, тепер знають і топ-10 найкращих педагогів України. Уже скоро журі премії обере одного вчителя, якого чекає не тільки слава, а ще й неабиякий приз.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Десант агентів освітянських змін висаджується у Львівському ОХМАТДИТІ. Школа тут працює ще з радянських часів. Класи облаштували у їдальнях та кімнатах відпочинку. Урок триває 35 хвилин, пацієнтів не перевантажують, навчання - добровільне.

"Ми їх стараємося зацікавити, ми кажемо: "Ви не звертайте увагу, що ми є в лікарняних халатах, це вимоги лікарні, не переживайте ми не будемо вас відразу оцінювати", - говорить учитель молодших класів школи при ОХМАДИТі Вероніка Патер.

Десятка найкращих учителів України приїхала до Львова, щоби показати членам журі конкурсу Global Teacher Prize Ukraine свої вміння працювати в команді. Перед цим вони провели інтегровані уроки в одній із місцевих шкіл. А тепер пильно приглядаються до роботи лікарняної школи. Дехто навіть береться викладати.

Працювати в парі або навіть у більшій команді педагогів не звична для них практика, але за інтегрованими уроками майбутнє, впевнені вчителі.

"Під час одного і того ж заняття дитина має можливість вивчити значно більше і дізнатися значно більше", - переконана учитель англійської мови із Черкаської області Наталія Голоднюк.

"І це непомітніше для дітей проходить, значно легше", - каже учитель музичного мистецтва із Закарпаття Людмила Боднарук.

ВідеоТоп-десять найкращих педагогів України відвідали Львівський "Охматдит"

Десятка найкращих українських учителів-фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine відвідали Львівський "Охматдит ". Просто в лікарні вже багато років працює школа. Уроки - між процедурами та лікуванням. Як достукатися до дитини, яка щойно з-під крапельниці, тепер знають і топ-десять найкращих педагогів України. 

Топ-десять найкращих педагогів України відвідали Львівський "Охматдит"

Захоплено за усім спостерігає Оксана Коцюруба – вчитель мови та літератури у західноукраїнському дитячому медичному центрі. До фіналу вона не потрапила, але щиро радіє за колег.

"Я закохалася в хімію, причому за якісь лічені хвилини, я, не маючи слуху, дуже норовила пройтися теж цими дзвониками і пограти. Десь тішишся від того, що все таки найкращі дійсно найкращі", - говорить вчитель української мови і літератури при Чорнобильській лікарні Оксана Коцюруба.

Найкращого українського вчителя назвуть 7 жовтня на офіційній церемонії нагородження. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine - це такий собі вчительський "Оскар". Мета премії, яку започаткувала торік громадська спілка "Освіторія", - підняти престиж професії вчителя. Цьогоріч на конкурс подалися майже 2 тисячі педагогів. Десятка фіналістів уже є. Тепер завдання у суддів дуже складне, бо обрати мають одного – вчителя майбутнього.

"Щоб це була людина, яка вміє переконати інших, яка вміє виступити, яка вміє донести свою думку. Я точно знаю, що хтось із них приїде у свій регіон і скаже, чому в нас немає школи при лікарні", - говорить ведуча ТСН і куратор національної премії Global Teacher Prize Ukraine Наталія Мосейчук.

Допомогти визначити переможця можуть і глядачі ТСН. На сайті ТСН.ua триває народне голосування.

Найкращий учитель України отримає 250 тисяч гривень та матиме змогу взяти участь у світовому освітньому форумі в Дубаю.

Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції