10 місяців без газу. У Кривому Розі мешканці багатоповерхівки оголосили голодування

Попри ухвалу суду, облгаз не збирається відновлювати постачання газу.

Мешканці криворізької багатоповерхівки оголосили безстрокове голодування, бо вже десять місяців живуть без газу. Його відімкнули, оскільки люди відмовились встановлювати загальнобудинковий лічильник.

Про це йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

За протестом спостерігає поліція. Правоохоронці чергують цілодобово на випадок, якщо комусь стане зле.

Як горять газові конфорки, в будинку не бачили вже 10 місяців. Газовими заручниками стали усі 108 квартир рік тому після того, як відмовили газовикам у встановленні загальнобудинкового лічильника. З позовом на газову компанію люди пішли до суду - ухвали були на користь пожильців. Зокрема, згідно з рішенням, газ мав бути увімкнений у січні. У лютому була друга ухвала - про заборону встановлення загальнобудинкового лічильника.

У місцевому газовому господарстві комп'ютери атакував вірус Petya.A. Чергова розповіла журналістам, що просто відкрити вентель уже не можуть, бо під проблемний будинок зроблено новий проект. Він передбачає подачу газу лише за умов подальшого встановлення лічильника, роз'яснюють в облгазі.

Це означає, що виконувати ухвали суду газовики не збираються, впевнені мешканці. Якщо подачу газу найближчими днями не відновлять, до голодувальників обіцяють приєднатись й інші сусіди.

Раніше повідомлялося, що у Житомирі безхатьки оголосили голодування через те, що у центрі безпритульних осіб, де мешкають півтори сотні людей, комунальники відключили за борги світло. Через це не працює насос, який подає воду.

Залиште свій коментар