Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
10 нещасних випадків на дорогах щодня. Які засоби можуть врятувати життя пішоходів

Часто учасники дорожнього руху нехтують елементарними правилами.

У столиці фіксують 10 нещасних випадків на дорогах щодня за участю пішоходів. Учасники дорожнього руху часто забувають про елементарні правила безпеки на дорозі. Які прості засоби можуть врятувати життя - йдеться в сюжеті Сніданку 1+1.


 
Основна причина важких аварій з пішоходами - це нерозсудливість самих пішоходів, а, по-друге, водії не готові до їхньої появи на дорозі. Часто навушники - один з факторів, чому пішоходи не бачать автомобіль. Алкоголь - ще одна вбивча причина.

Восени світловий день стає коротшим, рано починає сутеніти. До цього ж похмура погода, дощ, туман не тільки ускладнюють водіям керування автівкою, а й заважають розгледіти людину на дорозі. Тому саме восени та взимку нещасні випадки за участю пішоходів частішають.

Уберегти своє життя  можна за допомогою аксесуарів: елемента, який відображає світло (він кріпиться на одяг чи сумку). Людину стає видно водієві на відстані 100-150 метрів. Такі засоби безпеки коштують від 20 до 50 гривень.

Також варто згадати правила поведінки на дорозі, які ми маємо пам'ятати з самого дитинства: дорогу треба переходити на зебру або якщо є знак пішоходного перехіду, спочатку треба подивитися наліво, а потім направо, на червоний переходити не можна, на жовтий - треба підготуватися, а на зелений можна йти.

У жодному разі не можна перебігати дорогу у невідведених до цього місцях, йти назустріч руху, якщо немає тротуару. І навіть коли переходите по зебрі, переконайтеся, що водій вас бачить і пропускає.

Нагадаємо, нещодавно в Трускавці на пішохідному переході авто Volkswagen Transporter збило сім’ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції