Уряд готовий оголосити карантин ще в десяти областях України

На засіданні уряд має розглянути питання про введення карантинних заходів в цих областях, в тому числі – заборону на проведення масових заходів.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що в 10 областях України захворюваність на грип наближається до епідемічного порогу.

Про це Тимошенко заявила у середу, 4 листопада, на селекторній нараді з керівниками регіонів з питань запобігання поширенню інфекційних захворювань.

"Області, які наближаються до епідемічного порогу, і в яких необхідно здійснювати всі протиепідемічні заходи – це Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Одеська, Полтавська, Сумська, Чернігівська", - сказала Тимошенко.

За її словами, на засіданні уряд має розглянути питання про введення карантинних заходів в цих областях, в тому числі – заборону на проведення масових заходів, припинення навчальних процесів в навчальних та дитячих закладах.

Тимошенко нагадала, що в 9-ти регіонах все ще спостерігається перевищення епідемічного порогу. Зокрема, у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та в місті Києві вже оголошено карантин.

Глава уряду також додала, що в АРК, Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Харківській, Херсонській, Черкаській областях та в місті Севастополі залишається "відносно благополучна епідситуація". "В цих областях поки ще немає загрози наближення до епідемічного порогу", - повідомила Тимошенко.

Читайте також:

За понаднормову роботу під час епідемії грипу лікарям доплачуватимуть

Кількість загиблих від грипу в Україні досягла 86 людей

У Києві перевищено епідемічний поріг

Церковні дзвони знищують вірус грипу

ВідеоКарантин оголосять ще в 10 областях України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: