10-річна волинянка врятувала 3-річного малюка, який топився

На Волині 10-річна Марія Курилюк витягла зі ставка сусідського хлопчика, який ледь дихав, і навіть надала йому першу медичну допомогу.

10-річна дівчинка у селі Дубечне Старовижівського району стала героїнею: вона не лише витягла з глибокого ставка трирічного малюка, а ще й за всіма правилами зробила йому штучне дихання та непрямий масаж серця.

Рятувальники кажуть, якби не професійні дії школярки, хлопчик, найімовірніше, загинув би. Глибина ставка, за словами дівчинки, – близько двох метрів.

Того дня Марійка залишилася сама - батьки пішли по ягоди. Дівчинка пасла гусей на ставку і раптом почула хлюпіт. Не вагаючись, Марійка кинулася на порятунок.

Тримаючись однією рукою берега, бо й самій вода сягала підборіддя, другою підтягла малюка до себе. Хлопчик уже був непритомним.

Десятирічна дитина майже професійно надала першу допомогу. Цього її навчила мати – завідувачка сільського фельдшерсько-акушерського пункту. За 15 хвилин трирічний Богдан уже дріботів за рятівницею додому.

Про пригоду дівчинка розказала лише своїм батькам по телефону.

Як трирічний малюк опинився в ставку і досі ніхто не знає. Мама Богдана каже, син бавився у дворі і зник, а коли кинулася шукати малого, той уже мокрий повертався додому.

Дівчинка не розуміє, чому до неї стільки уваги. Переконана, що так вчинив би кожен.

А от рятувальники запевняють: вона - взірець для дорослих. Саме професійна перша допомога врятувала хлопчику життя. Вчинок школярки називають героїчним і думають, як її нагородити.

Читайте також:

Розлючена жінка за допомогою ополоника врятувала чоловіка від тигра

17-річна дівчина ціною власного життя врятувала нареченого під час буревію

На Донеччині дівчинка врятувала з води хлопчика ціною власного життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: