100 депутатів зажадали від Генпрокуратури негайно звільнити Луценка

Соратники екс-глави МВС назбирали 100 підписів під клопотанням до генпрокурора. Жоден з депутатів з Партії регіонів свій підпис не поставив.

Близько 100 народних депутатів поставили свої підписи під клопотанням до Генпрокуратури про звільнення з-під варти екс-мінітсра внутрішніх справ, лідера "Народної самооборони" Юрія Луценка та інших екс-посадовців уряду Юлії Тимошенко.

Як повідомила прес-служба "Народної самооборони", 16 лютого депутат Юрій Гримчак передав до ГПУ клопотання про звільнення Луценка, а також колишнього першого заступник голови "Нафтогазу" Ігоря Діденка, екс-глави Державної митної служби Анатолія Макаренка, екс-міністра екології Георгія Філіпчука та колишнього керівника Міноборони Валерія Іващенка.

Підписи під клопотаннями поставили представники НУ-НС, БЮТ і позафракційні депутати. Жоден з депутатів з Партії регіонів свій підпис не поставив: "Обіцяли, але не змогли. Їм треба було порадитись з керівництвом", - пояснив Гримчак.

За його словами, більше всього підписів поставлено під клопотанням за звільнення Луценка.

Коментуючи вірогідність звільнення Луценка з-під варти після подачі цього клопотання, Гримчак сказав: "Ми ж всі розуміємо, що коли вчора пана Корнійчука випустили, то це ніяк не пов'язано з візитом голови Верховного суду, тестя пана Корнійчука, до президента України. Бо сьогодні прокуратура чесно і відповідально заявила, що слідчий сам прийняв таке рішення. Якщо йти за такою логікою, тоді повинні відпустити і всіх інших. Вони не становлять суспільної небезпеки, не займають високих посад в державі, щоб якимось чином впливати на хід слідства".

На думку депутата, на цей момент є всі підстави для того, щоб звільнити Луценка з-під варти. "Для цього треба тільки бажання Генпрокуратури і нашої влади", - вважає Гримчак.

Читайте також:

Екстрасенси напророкували, що Луценко сяде, а Зварич викрутиться

Луценко із СІЗО лякає Януковича собакою Баскервілів

Верховна рада може звільнити Луценка з-під арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: