Українці про 100 днів Тягнибока: захистив від "донєцкіх" і роз'єднав країну

100 днів діяльності "Свободи" українці характеризують по-різному. Деякі вважають, що Тягнибок - справжній патріот, який захищає від "регіоналів", інші критикують його за пусті балачки.

ВО "Свобода"
Архів
100 днів Тягнибока: захистив від "донєцкіх" і роз'єднав країну
Націоналісти зі "Свободи", які отримали більшість на місцевих виборів у радах Львівщини, Франківщини та Тернопільщини, відзначили перші сто днів при владі.

Деякі хвалять "Свободу" за захист від "донєцкіх", деякі вважають, що лідер Олег Тягнибок ізолював Галичину від України, інші звинувачують в демагогії, пише "Сегодня".

З перших днів лідер "Свободи" Олег Тягнибок розпочав соціальну політику, направлену на ідеологію героїзації Бандери, намагаючись утримати електорат на Галичині, що й принесло перемогу на місцевих виборах.

"Більше нас ніхто не захистить від "донєцкіх". Крім Тягнибока не залишилося патріота", - заявив львівський підприємець Андрій Труш.

Частина людей, навпаки, розчарувалася в "свободівцях".

"Одні пусті розмови. Зарплати не ростуть, на відміну від цін і тарифів, робочих місць в області більше не стало. Хоч трохи поліпшити економіку регіону обласна влада зобов'язана. А вона скотилася на демагогію", - розповіла вчителька Ганна Семак.

Водночас просунуту частину львів'ян лякають перші дії "свободівців" при владі. Група львівської інтелігенції засудила скандальні заяви людей Олега Тягнибока.

У січні, нагадаємо, облрада провела сесію біля пам'ятника "провідника" ОУН, виступивши проти його дегероїзації. Депутат міськради Юрій Михальчишин лякав "бандерівської армією", яка пожене "синьож ... пу банду".

А Ірина Фаріон закликала львів'ян бути агресивними і порадила забути "лайливі слова - компроміс і толерантність". У країни, мовляв, два шляхи - "бандеризація" або "бандізація".

Серед перших кроків "Свободи" також загрози скасувати свято Дня Перемоги у Львові, заборонити "москальську попсу" в нічних клубах і виділити півмільйона гривень на добудову пам'ятника Бандері.

Плюсом перших ста днів "Свободи" експерт Роман Кошовий називають своєчасне прийняття бюджету, створення комісій в радах і відсутність гучних протистоянь у радах Галичини за участю "Свободи".

Зазначимо, що за даними соцопитувань, електорат "Свободи" після Нового року порідшав майже на відсоток. Нині за "Свободу" готові голосувати 3,8% українців.

Читайте також:

Праправнук Тараса Шевченка вступив до "Свободи"

"Свобода" про марш російських націоналістів у Львові: "Нехай спробують!"

Фаріон хоче закупити до бібліотек книги, які навчать дітей "зброю в руках тримати"

У Львові активісти "Свободи" намагались зірвати розмову Януковича з країною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: