100-кілограмовий львів'янин викликав Табачника на кулачний двобій

Львівський архітектор звинуватив міністра освіти в українофобії і закликав його звести рахунки в чесному поєдинку.

Голова Львівської міської організації партії "Наша Україна", глава правління "Галбуд" Олекса Луців викликав міністра освіти і науки України Дмитра Табачника на кулачний поєдинок, якщо останнього не відправлять у відставку.

З відповідною вимогою відправити у відставку міністра освіти і науки Луців, зріст якого, до слова, складає 176 см, а вага - 100 кілограмів, звернувся до президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра України Миколи Азарова і голови Верховної ради Володимира Литвина.

У листі, зокрема, йде мова про те, що "українофоб Дмитро Табачник ось вже більше року пише антиукраїнські статті в російській пресі. Він відкрито принижує честь і гідність усіх етнічних українців, а особливо він з лютою ненавистю відзивається про галичан, буковинців, волинян і закарпатців".

"Розуміючи, що пан Табачник не зупиниться у своїх нападках на мій український народ, розуміючи, що Табачник на посаді міністра освіти і науки нівечить дитячі душі школярів і студентів, звертаюся до Вас, пан президент Янукович, пан прем'єр-міністр Азаров, пан глава ВР Литвин, вжити невідкладні заходи по усуненню Табачника з посади міністра. У разі не виконання моєї вимоги я публічно викликаю Табачника на кулачний бій в спортивній формі і за участю об'єктивних незалежних суддів. Бій повинен тривати за обумовленими правилами аж до втрати одним з учасників усіх сил. Я переконаний, що Табачник уникатиме відкритого бою, але про це повинен знати увесь український народ", - заявив Луців.

Варто відмітити, що Луців також є заслуженим будівельником України, лауреатом Державної премії в області архітектури, лауреатом двох державних орденів, кандидатом економічних наук, активним фізкультурником.

Нагадаємо, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що міністр освіти і науки Дмитро Табачник повинен понести максимальну відповідальність за статтю, в якій він назвав Західну Україну "печерним заповідником націоналізму".

Читайте також: 

Стаття Табачника в поглядах аналітиків: "Бєлий лотос" на болоті

"Свобода": ми дамо відсіч злодіянням Януковича

Тягнибок про Табачника: недаремно ми вимагаємо смертної кари 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: