100 тисяч українців - жертви торгівлі людьми

За даними МОМ, за незалежних часів від торгівлі людьми постраждало близько 100 тисяч українців.

Джефрі Лабовіц
УНІАН
Представник МОМ Джефрі Лабовіц повідомив, скільки українців постраждало від торгівлі людьми.
Міжнародна організація міграції заявляє, що близько 100 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми після отримання Україною незалежності. 

Про це журналістам повідомив голова представництва МОМ в Україні Джефрі Лабовіц. 

"Кількість людей, які попадають у сексуальну експлуатацію, починає зменшуватися, але, оскільки ми визнали, що існує ще й трудове рабство, то необхідно зазначити, що кількість людей, які потрапляють у трудове рабство, збільшується", - сказав він. 

Лабовіц також уточнив, що найчастіше українці попадають у рабство в тих країнах, у яких перебуває найбільша кількість українців. 

"Серед жертв рабства, які почали співпрацювати із громадськими організаціями, 97% повернулися до нормального життя в Україні. Це показник того, що може зробити громадянське суспільство", - сказав Лабовіц. 

Водночас Міністерство закордонних справ України вважає цю цифру завищеною, пояснюючи це різними методологічними підходами до підрахунку жертв торгівлі людьми.
 
Директор департаменту консульської служби МЗС України Борис Базилевський звертає увагу на те, що МОМ вважає відсутність трудового контракту приводом для оголошення людини жертвою торгівлі людьми. 

МЗС же вважає жертвою торгівлі людьми людину, яку обманом залучили до роботи й насильно змушують її виконувати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: