11% киян хотіли би повернутися у Радянський Союз

Переважній більшості киян подобається жити у незалежній Україні, і більше третини мешканців столиці залишилися б в Україні "попри все".

Переважній більшості мешканців Києва подобається жити у незалежній Україні. Такі настрої виявило спеціальне телефонне опитування для ТСН.

Зокрема, лише 11% киян хотіли б назад, у Радянський Союз: переважно це люди старші 55-ти років. Іони пам'ятають стабільність, безкоштовну освіту і гарантовану роботу.

Більшості - майже 66% опитаних - подобається жити в незалежній державі. Найбільше прихильників нового життя - серед тих, кому до 34-х років. Вони не люблять, коли хтось господарює замість них, і хочуть самі вирішувати, що і як робити, з ким дружити, і на що витрачатись.

Понад 34% киян залишилися б в Україні "попри все". Водночас за можливості виїхати за кордон майже 40% обрали б Євросоюз, 10% - Росію, і 9% - Сполучені Штати.

Опитування було проведено до Дня Незалежності, який Україна відзначатиме 24 серпня.

19 років тому Верховна рада УРСР ухвалила Акт про проголошення Незалежності України, а 1 грудня 1991 року на референдумі 90% українців проголосували за незалежність України.

Водночас, за даними опитування Центру Разумкова, якби референдум щодо проголошення незалежності відбувався сьогодні, незалежність підтримали би лише 59,1% опитаних.

Читайте також:

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

Левко Лук'яненко розповів, чому в 1991 році обрали Кравчука

ПР: Україна не повернеться до тоталітаризму

У День незалежності феєрверки проведуть у дев'яти містах України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: