Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
11 високопоставлених київських чиновників віддали під суд

Чиновникам, більшість з яких є членами команди Леоніда Черновецького, інкримінують хабарництво у великих розмірах.

Прокуратура завершила слідство і направила до суду матеріали щодо 11 екс-чиновників Київської міськдержадміністрації. Майже всіх звинувачують у хабарництві.

"Кримінальні справи на них були заведені у 2010-му і на початку 2011 року. Слідство підозрює головного спеціаліста відділу управління з контролю за використанням та моніторингом земель КМДА Буздугана в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Йому загрожує термін від 5 до 10 років, пише газета "Сегодня".

За цією ж статтею проходить і екс-головний спеціаліст главку внутрішньої політики КМДА Максим Семенець. Він встиг пропрацювати в управлінні близько трьох років, але як тільки ним зацікавилася міліція, був звільнений.

У суді вже знаходиться і справа про корупцію начальника головного управління транспорту Олексія Бархатова, головного спеціаліста відділу контролю і спостереження за якістю послуг главку із захисту прав споживачів Коваля, начальника юридичного апарату КМДА Фрідмана.

Кримінальну справу порушено і проти колишнього начальника главку з фізкультури та спорту КМДА Буркацького. Слідство підозрює, що він, зловживаючи службовим становищем, підписав акти з реконструкції спортивного комплексу в парку "Партизанської слави" на 1 млн 68 тис. грн.

Також до судів направлено і справу проти головного спеціаліста землеустрою КМДА Леонова - його підозрюють у шахрайстві.

Нагадаємо, вже йдуть суди щодо екс-начальника главку охорони культурної спадщини Руслана Кухаренка. Вирок колишньому головному медику Києва Людмилі Качуровій мають винести днями.

Читайте також:

Розшукувані чиновники Черновецького почали з’являтися на людях

Соратника Черновецького посадили в СІЗО з євроремонтом і посиленим харчуванням

Найближчим соратникам Черновецького загрожують кримінальні справи

Залиште свій коментар

Вибір редакції