Кожен четвертий українець готовий вийти на масові акції протесту

Кількість людей, невдоволених кризовою ситуацією в Україні, продовжує зростати.

Більше половини українців вважає, що країна тільки вступає в кризу, і біля третини заявляють про готовність взяти участь в масових акціях протесту.

Про це свідчать результати опитування, проведеного холдингом "Research&Branding Group".

Результати опитування оприлюднив сьогодні на прес-конференції в Києві соціолог "R&B Group" Євген Копатько.

За його словами, 52% вважають, що України тільки вступає в кризу. Число респондентів, які вважають, що Україна вже на піку кризових явищ становить від 29% до 33% залежно від регіону проживання.

При цьому відношення до влади 68% респондентів описують як недовіру, 18% говорять про ненависть, а 14% байдуже відносяться до влади.

Кажучи про готовність українців вийти на масові акції протесту, Копатько підкреслив: "Є незадоволеність, але поки активні форми протесту не заявлені".

Так, згідно з даними опитування, дещо збільшилася кількість тих, хто готовий взяти участь в мітингах і демонстраціях. У листопаді минулого року таких було 24,3%, а в січні 2009 року - 26,%, тобто близько 12 мільйонів людей. 28,5% опитаних заявили про готовність підписатися під відозвами і вимогами.

В той же час, зменшилася кількість тих, хто категорично не має наміру приймати участі в масових акціях: у листопаді минулого року таких було 45,7%, в січні - 35,%.

Також 36,5% респондентів заявили про готовність захищати свої права, беручи участь в акціях протесту, тільки якщо не залишиться коштів для існування.

Опитування проводився з 20 по 30 січня фахівцями компанії "R&B Group". Методом інтерв'ю опитано 2077 респондентів зі всіх областей України. Середня похибка вибірки складає 2,2%.

Нагадаємо, Партія регіонів неодноразово погрожувала організувати масові акції протесту проти дій влади. На думку ПР, саме влада є повністю відповідальна за важку економічну ситуацію в країні.

Читайте також:

Сьогодні протестуватимуть ті, кого "дістали!"

Масові протести розпочнуться восени 2009-го: прогнози політологів

Від кризи постраждали 95% українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: