12 жінок, якими пишається Україна

Кожна з цих дванадцяти гідна відзнаки в двадцяту річницю країни, яку вони прославили.

З нагоди Дня Незалежності журналісти Леді.ТСН вирішили відзначити 12 жінок, якими пишається Україна. Кожна з них гідна відзнаки в двадцяту річницю країни, яку вони прославили.

Совість країни - Ліна Костенко

Поетеса Ліна Костенко чи не єдиний живий класик української літератури. Торік вона випустила в світ свій перший прозовий роман "Записки українського самасшедшего", описавши з точки зору 35-річного програміста все, що відбувалося в країні за останні десять років.

Голос країни - Руслана Лижичко

Зараз Руслана Лижичко виховує молодих талантів у "Голосі країни". Проте слід згадати, як кілька років тому вся Європа танцювала під її "Дикі танці", зацікавившись звучанням українських трембіт.

Груди країни - Надія Мейхер-Грановська

Надія - кістяк і основа найпопулярнішої української жіночої групи з промовистою назвою "ВІА Гра". Втім, вона може також заслужено отримати статус і орден найзаповітнішої еротичної мрії незалежних чоловіків Незалежної України.

Оголена мужність країни – Femen

Мужності і стійкості дівчат Femen може позаздрити вся українська армія: вони готові виходити на барикади в будь-які місця, за будь-яких погодних умов і обставин і, звичайно ж, з будь-якого приводу.

Плечі країни - Яна Клочкова

Видатна плавчиха, "золота рибка Україні", як її називала преса, заробила п'ять Олімпійських медалей, чотири з яких - золоті. Яна - багаторазова призерка Чемпіонату Європи і автор неймовірної кількості українських і світових рекордів. У 2008 році Клочкова голосно попрощалася зі спортом і віддалася банальним жіночим радощам створення сім'ї та виховання майбутніх олімпійських чемпіонів.

Коса країни - Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко чи не перша українська жінка-політик, яка показала і довела, що депутатська діяльність може бути вбрана в досить стильні речі. По-своєму приборкавши рекламне гасло "імідж-все", Юлія заплела косу, яка стала для неї чимось на зразок маленького чорного плаття для Шанель.

Швея країни - Лілія Пустовіт

Лілія Пустовіт стояла, та й стоїть наразі, біля витоків української незалежної моди. Дизайнер вже 17 років працює на цьому ринку, встигнувши підкорити не тільки серця відомих українських див, а й прорубати вікно в Європу. Речі від Лілії Пустовіт доступні і простим українкам, її колекція для українського бренду Braska - прямий тому доказ.

Легенда країни - Софія Ротару

Софія Ротару - українська жінка номер один вже багато років. Софії Михайлівні вдається з кожним роком виглядати все краще і краще і продовжувати все також збирати аншлаги і на батьківщині, і за її межами.

Правда країни - Алла Мазур

Алла Мазур, ведуча "ТСН. Тиждень" - голос правди для багатьох українців. Телеведуча, володарка кількох премій і нагород, має неймовірну харизму і для багатьох співвітчизників стала вже повноправним членом сім'ї. Ймовірно, ступінь довіри їй перевищує ступінь довіри багатьом діячам політики.

Капелюшок країни - Катя Осадча

Телеведуча Катя Осадча відкриває українцям секрети богеми, її провокаційні питання не раз ставили в тупик відомих виконавців, політиків і бізнесменів. Зірки, запримітивши здалеку оригінальний і завжди новий капелюшок Каті Осадчої, відразу ж закликають на допомогу весь свій розум і кмітливість, але поки що жоден з них не дав відсіч, рівну за силою її питанню.

Резидент країни - Ольга Куриленко

Якщо в Росії головною шпигункою визнали Анну Чапман, то в Україні це звання, хоч і не настільки офіційно, можна присвоїти "дівчині Бонда" Ользі Куриленко. Оля народилася в Бердянську на березі Азовського моря, після численних переїздів майбутня актриса опинилася в Парижі, де якийсь час пропрацювала моделлю, а після вибилася на перші ролі в кінематографі.

Втрата країни - Міла Куніс

Міла Куніс насправді - Мілена Макарівна Куніс, народжена в Чернівцях. Про цей факт з біографії актриси згадали якраз на початку її кінокар'єри. Втім, незважаючи на те, що батьківщину актриса покинула у віці 8 років, Міла до цих пір говорить російською з приємним для нашого вуха українським акцентом. На прес-конференції в Москві актриса так завзято захищала свого партнера по фільму "Друзі по сексу" Джастіна Тімберлейка, що нею запишалося все жіноче населення малої батьківщини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: