120 тисяч українців не можуть виїхати з країни через несплату аліментів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людей розвертають в аеропортах.

Близько 120 тис. особам обмежили виїзд за межі України через несплату аліментів. Про це повідомили у пресслужбі Адміністрації Державної прикордонної служби.

"В базах даних прикордонників зараз близько 120 тисяч осіб, яким виконавчими службами обмежено виїзд за межі України через несплату аліментів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, зауважили у ДПСУ, напередодні в аеропорту "Бориспіль" прикордонники відмовили у пропуску через державний кордон 36-річному чоловіку, який планував летіти до Дубая. Чоловіка запросили до службового приміщення для доведення рішення про відмову у пропуску через держкордон. Натомість він агресивно себе поводив та накинувся на охоронців кордону. Стосовно чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення, справу скеровано до суду.

МВС України опублікувало відео затримання чоловіка.

У Держприкордонслужбі радить громадянам під час підготовки до подорожей цікавитися, чи не мають вони обмежень у виїзді за межі України.

Нагадаємо, 15 листопада повідомлялося, що у Дніпрі прибирати парки вивели батьків, які не сплачують гроші на власних дітей. За рішенням судів, кожен боржник має відпрацювати понад 120 годин. Усі зароблені кошти перерахують дитині.

Відео Міністр юстиції Малюська: приватні СІЗО, боротьба з рейдерством та відповідальність за несплату аліментів

Приватні СІЗО, боротьба з рейдерством, автоматичний обмін даними з Пенсійним фондом та покарання для неплатників аліментів – про це говоримо у студії Сніданку з Міністром юстиції України Денисом Малюською.  

Міністр юстиції Малюська: приватні  СІЗО, боротьба з рейдерством та відповідальність за несплату аліментів

Залиште свій коментар

Вибір редакції