Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
13 дітей звернулися за медичною допомогою у Запоріжжі після поїздки на поїзді

На місце прибуло три бригади швидкої допомоги.

На залізничному вокзалі "Запоріжжя-1" за медичною допомогою звернулися 13 дітей - пасажирів одного з вагонів потяга, що прямував з Херсона в Запоріжжі, які скаржилися на утруднене дихання, першіння в горлі і головний біль. 2 дітей госпіталізовано з діагнозом "отруєння продуктами горіння".

Як розповів агентству "Інтерфакс-Україна" голова незалежної профспілки лікарів швидкої допомоги Анатолій Сидоренко, в понеділок о 5.20 ранку у швидку допомогу Запоріжжя надійшов дзвінок з медпункту залізничного вокзалу "Запоріжжя-1", куди за допомогою звернулося відразу 13 дітей, які вночі їхали в поїзді з Херсона.

На місце прибуло три бригади швидкої допомоги. Лікарі встановили, що у 13 юних пасажирів є однакові симптоми отруєння продуктами горіння - головний біль, першіння в горлі, утруднене дихання.

Після надання допомоги більшість пасажирів вагону були відпущені додому, проте двох дітей довелося госпіталізувати в 5-ту дитячу міську лікарню з діагнозом "отруєння продуктами горіння".

Фотогалерея Отруєння на шкільній лінійці в Черкасах. До лікарів звернулися понад 90 дітей (3 фото)

Лікарі припускають, що причиною масового нездужання пасажирів поїзда, швидше за все, стала проблема з системою опалення вагона.

Очікується, що "Укрзалізниця" прокоментує ситуацію найближчим часом.

ВідеоОблисіти за одну ніч: чому досі не розгадали таємницю загадкового отруєння дітей у Чернівцях

Навколо неї міфів подекуди більше, аніж реалій. Мова йде про хворобу, яка свого часу змусила всіх дітей вивезти із Чернівців. Діти втрачали волосся, частина з них стали інвалідами. Що стало причиною отруєння дітей у Чернівцях, остаточно не сказала жодна комісія. ТСН намагалася з'ясувати, що насправді тоді трапилося. 

Облисіти за одну ніч: чому досі не розгадали таємницю загадкового отруєння дітей у Чернівцях

Нагадаємо, що раніше в окупованій Макіївці десятки людей опинилися в лікарні через отруєння водою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції