Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
13 годин в літаку: журналісти ТСН дізнались причини затримки вильоту з Одеси

Чому людей не випускали з судна, поки не повідомляють

Заручники повітряного судна. В Одесі сотня пасажирів просиділа в літаку 13 годин. Він мав вилетіти в Анкару вчора о 15:00, йдеться в ТСН.12.00.

Однак після реєстрації і посадки, чомусь рейс компанії «Пегас» затримувався. Спочатку, за словами пасажирів, їм сказали, що надійшло повідомлення про замінування. Потім, що судно несправне. І насамкінець - про неможливість зльоту ніби-то через погану погоду. При цьому, інші рейси відправлялися.

Увесь цей час люди на облавку провели без води та їжі. В декого почали здавати нерви і навіть сталась бійка між пасажирами. З літака їх випустили лише, коли про ситуацію стало відомо журналістам. Хто вже не бажав летіти таки покинули борт. На Анкару літак вирушив лише о 4:00 ранку.

З власних джерел ТСН стало відомо, що через хибне повідомлення про замінування та потім несприятливу погоду, в екіпажу сплив час роботи. І за вимогами авіабезпеки вони мали відпочити.

Чому пасажирів не випускали з літака, адміністрація аеропорту поки що не коментує. 

«Спочатку у нас замінували літак, потому у нас зламався генератор, потім у нас примерзли колеса до снігу. Нас не годують ні платно, ні безкоштовно. Їжі у них немає, води у них немає. У нас повний літак, практично всі турки. Турецька компанія говорить, що винні ми, українська компанія говорить, що винні турки», - розповідає одна з пасажирок.

ВідеоВ Одеському аеропорту пасажирів 13 годин не випускали з літака

Людей запустили на облавок, який повинен був виконувати рейс в Анкару, після реєстрації, і літак Boeing 737 компанії "Пегасус" мав ще о 15 годині вилетіти на Туреччину. Але спочатку надійшло повідомлення про замінування повітряного судна, потім про його технічні несправності, нарешті - про неможливість зльоту. Без води та їжі у людей почали здавати нерви і на облавку навіть відбулася бійка між пасажирами.

В Одеському аеропорту пасажирів 13 годин не випускали з літака

Залиште свій коментар

Вибір редакції