Перейти до змісту
13 людей на одну вакансію: українці переходять на віддалену роботу

Найчастіше на "віддаленку" шукають офіс-менеджерів.

Українці переходять на віддалену роботу. Як свідчать дані сайту з пошуку роботи, вакансій для онлайн-роботи стало на 22% більше, а українці цікавляться нею втричі активніше. На одне оголошення відгукуються в середньому 13 людей.

Про це розповіли в ефірі Сніданку з 1+1.

Зазначається, що найчастіше на віддалену роботу шукають офіс-менеджерів, на другому місці — менеджер Instagram-сторінки. Цим фахівцям пропонують зарплату в середньому 18 тисяч гривень. Також працювати віддалено запрошують менеджерів із продажів та операторів call-центру.

Відео Яких фахівців шукають для віддаленої роботи – Економічні новини

Де відпочивали українці цього року та яких фахівців найбільше шукають для віддаленої роботи? Про це одразу після актуальної інофрмації про курси валют.   

Яких фахівців шукають для віддаленої роботи – Економічні новини

Нагадаємо, раніше в Державному центрі зайнятості повідомили, що станом на 12 жовтня в Україні офіційно зареєстровано 427 тисяч безробітних. Цей показник на 159 тисяч, тобто на 59%, перевищує дані на цю ж дату 2019 року.

Відео Популярні професії, номери на авто, субсидії – Економічні новини

Водії зможуть самі обирати номери для автомобілів. Скільки українців отримають субсидії наступного року та які професії будуть на піку популярності в Україні вже за 5 років? Про це після актуальної інформації про курси валют.   

Популярні професії, номери на авто, субсидії – Економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин