Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
13-річний черкаський хлопець урятував із замерзлої річки двох дівчат

Якби не мужність школяра, маленькі діти загинули б.

У Черкасах школяр урятував двох дівчат, що провалилися під кригу на озері. 13-річний Богдан Волик побачив дітей, що не могли дістатися з води на берег, та самотужки витяг одну і викликав рятувальників, аби допомогти іншій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець ухопив довгу палицю та побіг на кригу до дівчини, яка була ближчою. "Я йшов, провалювався. Потім ліг на лід. Говорив дівчинці, щоб вона трималася. У неї були всі руки в крові", - розповів школяр. Він зізнається, що й сам сильно замерз, доки витягнув малу на берег. На ту мить уже під'їхали працівники ДСНС і медики швидкої.

ВідеоШляхетний вчинок від школяра в Черкасах: 13-річний хлопчик врятував 2 дітей

Другу дівчину в останню мить витяг із води один із надзвичайників – постраждала вже втратила останні сили та не могла триматися самостійно. Ніч урятовані дівчата пробули в реанімації місцевої лікарні. Коли медики впевнилися, що загрози життю немає, відпустили дітей додому.

Історія про вчинок Богдана, який, ризикуючи життям, не побоявся прийти на допомогу дітям, розлетілася по соціальних мережах. Рятувальники готуються нагородити хлопця. Місцеві ж жителі тепер одразу по появі дітей на кризі викликають поліцію. Правоохоронці кажуть, що й самі тепер частіше навідуватимуться до замерзлих водойм.

Як повідомлялося раніше, 12 грудня у Дніпрі врятували дитину з батьком, які провалилися під лідПід час прогулянки дев'ятирічний хлопчик відбіг на сімдесят метрів від берега. Крига була тонкою. Лід тріснув, і школяр провалився у воду. Його батько кинувся на допомогу, але також опинився у річці.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Вибір редакції